FAQ

Що таке Віртуальний номер BiP і як його отримати?

Віртуальний номер BiP – це послуга мобільного оператора lifecell, який надає номер телефону без наявності фізичної SIM-карти. Одна з переваг у тому, що Віртуальний номер BiP дозволяє здійснювати вихідні дзвінки та отримувати вхідні з інших телефонних номерів у будь-якій точці планети (без наявності фізичної SIM-карти), де є підключення до інтернету. Щоб отримати Віртуальний номер BiP, необхідно пройти коротку реєстрацію.

Який номер я отримаю?

У межах послуги надається український номер.

Як здійснювати та приймати дзвінки?

Для здійснення дзвінків необхідно встановити мобільний додаток BiP. Після установки месенджера BiP і реєстрації вашого Віртуального номера BiP ви будете автоматично отримувати всі вхідні дзвінки в BiP, а також зможете здійснювати вихідні дзвінки на будь-які номери ваших близьких і друзів. Для роботи BiP обов'язкова наявність інтернет-з'єднання.

Що таке BiP?

BiP – це зручний мессенджер, за допомогою якого ви можете обмінюватися повідомленнями, здійснювати і приймати дзвінки. Месенджер доступний для мобільних пристроїв на базі ОС Android i iOS.

Які тарифи?

З Віртуальним номером BiP ви можете дзвонити та приймати дзвінки в будь-якій точці планети за тарифами, ніби ви знаходитесь в Україні. Всі вхідні безкоштовні.

Вихідні дзвінки на номери lifecellБезліміт
Вихідні дзвінки на інші номери по Україні, хв30
Вхідні дзвінкиБезліміт
Вартість пакету послуг на 30 днів, грн150

Тарифікація інтернет-з'єднання здійснюється згідно з тарифами вашого інтернет-провайдера.

Навіщо вказувати е-mail при реєстрації, і чому він такий важливий?

При реєстрації необхідно вказати e-mail майбутнього власника номера. За даними e-mail буде закріплений Віртуальний номер BiP. Саме на цей e-mail відправлятимуться всі перевірочні коди при логіні номера в BiP, а також вся інформація, необхідна власнику номера в процесі користування Віртуальним номером BiP: (повідомлення про необхідність оплати, баланс рахунку і т.п.)

Я забув свій Віртуальний номер BiP

Щоб отримати список номерів, які закріплені за вашим e-mail, скористайтеся спеціальною формою.

Чи можу я користуватися інтернет, SMS, MMS та іншими послугами?

Щоб користуватися BiP, вам необхідне підключення до інтернету. Ви можете використовувати як будь-який мобільний інтернет, так і Wi-Fi. Обмінюватися SMS і MMS через BiP не можна, але ви можете вести переписку в BiP, а також відправляти фото, відео у високій якості, та інші файли.

Чи зможу я користуватися Віртуальним номером BiP тільки через Wi-Fi, якщо в телефоні немає ніякої SIM-карти?

Так, ви можете користуватися своїм Віртуальним номером ВiP, здійснювати та приймати дзвінки, якщо в телефоні немає SIM-карти, або якщо в тому місці, де ви знаходитеся, немає мобільного зв'язку, але є Wi-Fi.

Як оплачувати BiP Віртуальний номер, якщо у мене карта закордонного банку?

Ви можете поповнити рахунок за допомогою платіжної карти Visa, Visa Electron і Master Card через Інтернет одним із таких способів:

  • На сайті lifecell.ua у розділі «Поповнення рахунку» (без комісії!)
  • Через мобільний додаток «Мій lifecell», який рекомендуємо встановити. Доступний для телефонів на базі iOS та Android.

Обмеження, як і додаткові комісії, конвертації валюти, можуть бути встановлені банком емітентом карти.

У мене складнощі при реєстрації або питання, якого немає в списку